Warsztaty Pisania Scenariuszy Gier

Masz pomysł na własną grę, chciałbyś zaistnieć w branży i tworzyć questy, które zapadają w pamięć? Stworzyłeś wyjątkowy świat, w którym chciałbyś osadzić fabułę gry? Chcesz zdobyć konkretne umiejętności i poprawić swój warsztat pisarski?

Jeśli tak – te warsztaty są dla Ciebie!

Prowadzący nasze warsztaty Szymon Stoczek od kilku lat zajmuje się pisaniem scenariuszy do gier dla firm z całej Polski. Jest wykładowcą scenopisarstwa na kierunku Game Design na Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Prowadzi zajęcia z młodzieżą, studentami i osobami dorosłymi.

Na warsztatach zdobędziesz konkretną wiedzę i umiejętności, a także dowiesz się jak:

Kurs ma charakter warsztatowy i podzielony jest na część teoretyczną (interaktywne wykłady) i praktyczną (ćwiczenia). Podczas zajęć uczestnicy zdobywają umiejętności niezbędne podczas tworzenia scenariuszy gier – prawdziwe „Know How” writera. Stworzą także zarys swojej gry oraz kilka pierwszych stron scenariusza, które mogą stać się elementem portfolio.

Każdy z uczestników otrzyma certyfikat ukończenia kursu oraz możliwość indywidualnych konsultacji swoich prac wykonywanych w czasie jego trwania.

Ze względu na obecną sytuację kolejna edycja odbędzie się w całości online. Więcej informacji wkrótce!